Ubezpieczenia majątkowe, posesji

Ubezpieczenia majątkowe Zielona Góra - ubezpieczenia domu i mieszkania

Najpopularniejszą formą ochrony jest kompleksowe ubezpieczenie mieszkania lub ubezpieczenie domu. W ramach polisy możemy ubezpieczyć nie tylko mury ale również mienie, które znajduje się wewnątrz nieruchomości.

Aktualnie na rynku dostępne są różne warianty zakresu ubezpieczenia. Nowym rozwiązaniem jest ubezpieczenie od wszystkich ryzyk, które gwarantuje najpełniejszą ochronę ubezpieczeniową

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniach domu?

Ubezpieczenia majątkowe Zielona Góra od dawna cieszą się dużą popularnością. Zakres takich ubezpieczeń może być indywidualnie dobrany do potrzeb nabywcy. Interesuje Cię ubezpieczenie domu? A może chcesz kompleksowo ubezpieczyć mieszkanie? Czy też szczególnie ważne dla Ciebie są sprzęty znajdujące się w nieruchomości? Jakiś z nich stanowi dużą wartość i indywidualnie chciałabyś go zabezpieczyć? Nie ma problemu, skonstruujemy ofertę dopasowaną do wszystkich Twoich potrzeb, na kwotę o której myślisz, za cenę tak konkurencyjnie niską, że nie będziesz mógł uwierzyć!

Ubezpieczenie mieszkań, nawet tych wynajmowanych, może być istotne w wielu przypadkach losowych. Obawiasz się pożaru albo zalania przez sąsiada, a może nękają cię lęki dotyczące włamania? Jeżeli ubezpieczysz mieszkanie, możesz spać spokojnie. W trudnej sytuacji zamiast zastanawiać się, skąd wziąć pieniądze na naprawę szkód, będziesz mógł naprawić je za kwotę odszkodowania.

dom

Czy wybudowaliście albo kupiliście piękny dom, wyposażyliście tak, jak wam się wymarzyło i w nim zamieszkaliście? A pomyśleliście o zabezpieczeniu dorobku Waszego życia na wypadek zdarzeń losowych? Przecież w te mury włożyliście kawałek swojego życia, ogrom pracy i niemało pieniędzy, więc koszt ubezpieczenia domu to przy całej jego wartości, również sentymentalnej, niewielka kwota, a pozwalająca się w pełni cieszyć Waszym szczęściem.

A co jeżeli nie wiesz, od czego się ubezpieczyć? Albo masz negatywne doświadczenia i przekonanie, że to tylko strata czasu i pieniędzy? Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę indywidualną, przełamującą Twoje obawy i wyjaśniającą wątpliwości. Jeśli chcesz ubezpieczyć swoją działalność, sprawdź ofertę ubezpieczenia dla firm. Szczególnie popularnym i nowym sposobem dla osób, które nie do końca są przekonane do korzystania z oferty ubezpieczyciela, jest ubezpieczenie od wszelkich ryzyk. Niejednokrotnie spotykamy się z sytuacjami, gdy klienci są niezadowoleni z poprzednich ubezpieczeń, bo mimo ich posiadania, kiedy nastąpiła szkoda, ubezpieczyciel odmówił wypłaty ubezpieczenia z powodu niewystąpienia ryzyka zawartego w umowie. Wybór opcji wszelkich ryzyk rozwiązuje ten problem.

Współpracujemy

z najlepszymi:

logo pzu
logo ergo hestia
logo alianz
logo warta